Zmarł ks. prał. Teodor Lenkiewicz, pierwszy i wieloletni proboszcz parafii NMP Królowej Polski we Włocławku

17 marca 2022 r.

W czwartek 17 marca, w Domu Dobrego Pasterza we Włocławku-Michelinie zmarł ks. prał. Teodor Lenkiewicz, pierwszy i wieloletni proboszcz par. NMP Królowej Polski we Włocławku. Przeżył 86 lat, w kapłaństwie 62.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 19 marca w parafii NMP Królowej Polski we Włocławku. O godz. 9.30 wprowadzenie do kościoła trumny z ciałem zmarłego kapłana. Msza św. rozpocznie się o godz. 10.30 pod przewodnictwem biskupa Wiesława Meringa.

Po Eucharystii zmarły kapłan zostanie pochowany w kwaterze kapłańskiej na cmentarzu komunalnym we Włocławku. Kondukt pogrzebowy wyruszy o godz. 12.30.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...