SPOTKANIA REJONOWE I REKOLEKCJE

Terminy najbliższych spotkań rejonowych dla katechetów

Zduńska Wola - 30.08.2019r. – godzina 10:00, Parafia WNMP; Aula w Ośrodku św. Maksymiliana. (Liturgia Słowa: par. WNMP w Zduńskiej Woli)
Włocławek - 29.08.2019r. –  godzina 10:00, Katedra; Aula w muzeum diecezjalnym. (Liturgia Słowa: par. Najświętszego Zbawiciela we Włocławku)
Konin - 29.08.2019r. – godzina 15:30, Parafia św. Maksymiliana; Aula PWT w Koninie. (Liturgia Słowa: par. św. Wojciecha w Koninie)

 

Rekolekcje dla katechetów świeckich

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Włocławskiej przypomina, iż każdy nauczyciel religii w naszej diecezji, zobowiązany jest do udziału w rekolekcjach dla katechetów świeckich w systemie dwuletnim. Tegoroczne rekolekcje odbędą się w dniach 23-26 czerwca 2019r. w Licheniu Starym. Każdy katecheta zgłasza swój udział drogą internetową, wypełniając formularz pod linkiem: https://goo.gl/forms/uZDtoDtvY6ibASP92. Zjazd na rekolekcje 23 czerwca (niedziela) do godziny 16:00. Rozpoczęcie rekolekcji wspólną Mszą Świętą o godzinie 16:45 w kościele pw. M. B. Częstochowskiej. Koszt uczestnictwa - 350 zł (opłata w dniu zjazdu w recepcji Domu Pielgrzyma "ARKA"). Uczestników prosimy o przywiezienie ze sobą instrumentów. Przed rekolekcjami na maila zostanie przesłany do Państwa teksty modlitwy brewiarzowej, którzy należy wydrukować i zabrać ze sobą do Lichenia. 

Jeśli katecheta, który jest zobowiązany do udziału w rekolekcjach, z jakiegoś powodu nie może w nich uczestniczyć w tym roku, wypełnia formularz pod linkiem: https://goo.gl/forms/9r7LAiDysmjkZyoh1, podając między innymi powód swojej nieobecności.