SPOTKANIA REJONOWE I REKOLEKCJE

Terminy najbliższych spotkań rejonowych dla katechetów

Włocławek 30 sierpnia (śr.) 2023r. g. 10.00 Katedra (liturgia słowa: par. Najświętszego Zbawiciela we Włocławku); konferencja w Auli Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WSD

Konin 30 sierpnia (śr.) 2023r. g. 15.00 kościół św. Maksymiliana w Koninie (liturgia słowa: par. św. Maksymiliana w Koninie), konferencja w auli AKW

Zduńska Wola 31 sierpnia (czw.) 2023r.  g. 10.00 WNMP w Zduńskiej Woli (liturgia słowa: par. św. Maksymiliana w Zduńskiej Woli); konferencja w Ośrodku św. Maksymiliana.
 

Termin najbliższych rekolekcji dla katechetów świeckich

Zapraszamy do zgłaszania się na tegoroczne rekolekcje dla katechetów świeckich. 

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Włocławskiej przypomina, iż każdy nauczyciel religii w naszej diecezji, zobowiązany jest do udziału w rekolekcjach dla katechetów świeckich w systemie dwuletnim.

Tegoroczne rekolekcje odbędą się w dniach 25-27 czerwca 2023r. w Licheniu Starym. Zdecydowaliśmy się skrócić czas trwania rekolekcji, by ograniczyć koszty. Jednocześnie każdy katecheta, który zgłosi sie do udziału w rekolekcjach, zobowiązany jest do pełnego uczestnictwa we wszystkich dniach i punktach programu rekolekcji, bez możliwości zwalniania się, itp. 

Każdy katecheta zgłasza swój udział drogą internetową, wypełniając formularz pod linkiem: 
https://forms.gle/HbYE2SuHv9TghBSJ7

Zjazd na rekolekcje 25 czerwca (niedziela) do godziny 16:00. Rozpoczęcie rekolekcji wspólną Mszą Świętą o godzinie 16:45 Szczegółowy plan i miejsce spotkań rekolekcji, zostanie przesłany na maile. Koszt uczestnictwa - 300 zł (opłata w dniu zjazdu w recepcji Domu Pielgrzyma "ARKA"). Uczestników prosimy o przywiezienie ze sobą instrumentów. Przed rekolekcjami na maila zostanie przesłany do Państwa teksty modlitwy brewiarzowej, którzy należy wydrukować i zabrać ze sobą do Lichenia.

Jeśli katecheta, który jest zobowiązany do udziału w rekolekcjach, z jakiegoś powodu nie może w nich uczestniczyć w tym roku, wypełnia formularz pod linkiem: https://forms.gle/GgUXmCCD5AVSgstXA, podając między innymi powód swojej nieobecności.