SPOTKANIA REJONOWE I REKOLEKCJE

Terminy najbliższych spotkań rejonowych dla katechetów

W związku z obecną sytuacją w naszym kraju, jesteśmy zmuszeni odwołać listopadowe spotkania rejonowe dla katechetów w naszej diecezji.

Jednocześnie informujemy, że ksiądz Jacek przygotowuje materiał z zaplanowanej konferencji. Prawdopodobnie zostanie wysłany do Państwa link, pod którym prelegent udostępni nagranie z prezentacją tematu, który będzie dla Państwa pomocny w zdalnej formie pracy.

Włocławek - 27.08.2020r. –  godzina 10:00, Katedra; Aula Prymasa Wyszyńskiego w WSD (Liturgia Słowa: par. św. Maksymiliana we Włocławku)
Konin - 27.08.2020r. – godzina 15:00, Parafia św. Maksymiliana; Aula PWT w Koninie. (Liturgia Słowa: par. św. NMPKP w Koninie)
Zduńska Wola - 28.08.2020r. – godzina 10:00, Parafia WNMP; Aula w Ośrodku św. Maksymiliana. (Liturgia Słowa: par. św. Wszystkich Świętych w Sieradzu)