Zmarł ks. prał. Stanisław Waszczyński, wieloletni proboszcz parafii katedralnej we Włocławku

23 stycznia 2023 r.

W niedzielę, 22 stycznia, w 86. roku życia (63. roku w kapłaństwie) w Domu Dobrego Pasterza we Włocławku-Michelinie, zmarł  ks. prał. Stanisław Waszczyński, wieloletni proboszcz parafii katedralnej we Włocławku.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 26 stycznia. Msza św., pod przewodnictwem biskupa włocławskiego Krzysztofa Wętkowskiego, w bazylice katedralnej we Włocławku, rozpocznie się o godz. 11.00. Po Eucharystii ciało zmarłego kapłana zostanie pochowane w kwaterze kapłańskiej na Cmentarzu Komunalnym we Włocławku przy ul. Chopina.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie...