Tuliszków: Festyn rodzinny

28 września 2024 r., Tekst i zdjęcia: ks. Piotr Czajkowski

Tuliszków: Festyn rodzinny

Ostatnia wrześniowa niedziela, w którą przypadało jednocześnie święto archaniołów, była w Tuliszkowie kolejną okazją do rodzinnej zabawy i zintegrowania parafialnej wspólnoty.

Impreza odbyła się w hali sportowej w Tuliszkowie. Do zabawy tuliszkowska parafia św. Wita, wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Fundacją 7 Niebo, zaprosiła dzieci, młodzież oraz rodziców i seniorów.

Dla młodszych przygotowano rekreacyjne gry, a także sprawnościowe konkurencje. Można się było również pobawić na dmuchańcach – zjeżdżalni oraz torze przeszkód. Na starszych czekał słodki poczęstunek.

Niedzielne popołudnie było więc doskonałą sposobnością do integracji parafialnej wspólnoty i wspólnego spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych. Przy okazji można było też sprawdzić w swoją religijną wiedzę. Rozwiązanie rymowanych zagadek oraz poprawne odpowiedzi na podchwytliwe pytania z przymrużeniem oka nagradzano albumami i słodyczami.