Parafialny piknik rodzinny w Tuliszkowie

30 maja 2024 r., ks. PC

Parafialny piknik rodzinny w Tuliszkowie

Już po raz trzeci w Tuliszkowie w uroczystość Bożego Ciała odbył się parafialny piknik rodzinny, który był okazją do wspólnej zabawy.

Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej w sposób szczególny zwraca uwagę na komunię człowieka z Bogiem. Świętowanie to jednak również budowanie wspólnoty międzyludzkiej – tej najmniejszej, rodzinnej i tej trochę większej, parafialnej. Zabawa w hali sportowej w Tuliszkowie była ku temu doskonałą okazję. Przygotowano atrakcje i dla młodszych, i dla starszych. Dwie nadmuchiwane zjeżdżalnie były cały czas oblegane. Nie brakowało też chętnych udziału w grach i zabawach zręcznościowych. Można było także zrobić sobie zdjęcie z olbrzymim białym misiem. Pokaz swojego sprzętu zorganizowali także druhowie z miejscowej OSP oraz policjanci. Na wszystkich czekał także słodki poczęstunek.