Konferencja dyrektorów wydziałów duszpasterskich

25 maja 2021 r.

Konferencja dyrektorów wydziałów duszpasterskich

W dniu 25 maja br. miała miejsce konferencja dyrektorów wydziałów duszpasterskich w formie on-line. Była to okazja do wymiany doświadczeń duszpasterskich oraz zaprezentowania sugestii i propozycji do przygotowywanego programu duszpasterskiego.

Wydarzenie rozpoczął ks. abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki, przewodniczący Komisji Duszpasterskiej KEP. W trakcie konferencji nie zabrakło dyskusji o bieżących wyzwaniach duszpasterskich.

W spotkaniu uczestniczył ks. prał. Michał Krygier, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezji Włocławskiej, który zaznaczył, że konferencja jest to dla niego „skarbcem ciekawych inicjatyw duszpasterskich, które postaramy się wprowadzać w naszej diecezji”.