Bp Wętkowski pobłogosławił nowy Zarząd ZSNM

18 lipca 2021 r., tekst: ks. AT; foto: ks. MSz

Bp Wętkowski pobłogosławił nowy Zarząd ZSNM

W niedzielny poranek, 18 lipca, m. Agata Błaszczyk, nowo wybrana przełożona generalna, wraz z Zarządem Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi została przyjęta w domu biskupim. W gronie gości bp. Krzysztofa Wętkowskiego była również m. Jolanta Gołębiowska.

Matka generalna podziękowała biskupowi włocławskiemu za modlitwę i Mszę św. sprawowaną na rozpoczęcie Kapituły Generalnej. Celem spotkania było również przedstawienie nowego Zarządu Zgromadzenia i prośba o błogosławieństwo na realizację powziętych w czasie kapituły postanowień.

Na zakończenie spotkania miała miejsce wspólna modlitwa w kaplicy domu biskupiego, po której ksiądz biskup udzielił obecnym pasterskiego błogosławieństwa.