2. Diecezjalna Pielgrzymka LSO Diecezji Włocławskiej i Diecezjalny Dzień Ministranta (zapowiedź)

29 maja 2024 r.

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Włocławskiej zaprasza wszystkich członków LSO do udziału w 2. Diecezjalnej Pielgrzymce LSO do Katedry Włocławskiej w dniu 15 czerwca br.

Do uczestnictwa w pielgrzymce zaproszeni są kandydaci, ministranci, lektorzy, ceremoniarze, członkowie dorosłych zespołów liturgicznych wraz ze swoimi opiekunami.

W sposób szczególny zapraszamy księży proboszczów, księży opiekunów oraz rodziny kandydatów, którzy w tym dniu otrzymają błogosławieństwo do pełnienia funkcji lektora i ceremoniarza w zgromadzeniu liturgicznym.

Wydarzenie jest szczególną okazją do spotkania LSO z biskupem diecezjalnym i stanowi element formacji stałej oraz zakończenie roku formacyjnego.

Program wydarzenia:

9.15 - rejestracja grup (WSD)

10.00 - Msza święta (Katedra)

11.30 - integracja (WSD)

13.00 - poczęstunek

Ze względów organizacyjnych prosimy księży opiekunów o wcześniejszą rejestrację grup parafialnych (do 9.06): https://forms.gle/vSuVtmZTSz4zsEKk7