SPOTKANIA REJONOWE I REKOLEKCJE

Terminy najbliższych spotkań rejonowych dla katechetów

Włocławek 29 sierpnia (czw.) 2024r. g. 10.00 Katedra (liturgia słowa: par. pw. WNMP w Lipnie); konferencja w Auli Kardynała Stefana Wyszyńskiego w WSD

Konin 29 sierpnia (czw.) 2024r. g. 15.00 kościół św. Maksymiliana w Koninie (liturgia słowa: par. Kramsk), konferencja w auli AKW 
 
Zduńska Wola 30 sierpnia (pt.) 2024r.  g. 10.00 WNMP w Zduńskiej Woli (liturgia słowa: par. pw. NSPJ w Sieradzu); konferencja w Ośrodku św. Maksymiliana.
 
 

Termin najbliższych rekolekcji dla katechetów świeckich

Zapraszamy do zgłaszania się na tegoroczne rekolekcje dla katechetów świeckich. 

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Włocławskiej przypomina, iż każdy nauczyciel religii w naszej diecezji, zobowiązany jest do udziału w rekolekcjach dla katechetów świeckich w systemie dwuletnim.

Tegoroczne rekolekcje odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2024r. w Licheniu Starym. Każdy katecheta, który zgłosi sie do udziału w rekolekcjach, zobowiązany jest do pełnego uczestnictwa we wszystkich dniach i punktach programu rekolekcji, bez możliwości zwalniania się, itp. 

Każdy katecheta zgłasza swój udział drogą internetową, wypełniając formularz pod linkiem: lista zamknięta 

Zjazd na rekolekcje 23 czerwca (niedziela) do godziny 16:00. Rozpoczęcie rekolekcji wspólną Mszą Świętą o godzinie 16:45 Szczegółowy plan i miejsce spotkań rekolekcji, zostanie przesłany na maile. Koszt uczestnictwa - 330 zł (opłata w dniu zjazdu w recepcji Domu Pielgrzyma "ARKA"). Uczestników prosimy o przywiezienie ze sobą instrumentów. Przed rekolekcjami na maila zostanie przesłany do Państwa teksty modlitwy brewiarzowej, którzy należy wydrukować i zabrać ze sobą do Lichenia.

Jeśli katecheta, który jest zobowiązany do udziału w rekolekcjach, z jakiegoś powodu nie może w nich uczestniczyć w tym roku, wypełnia formularz pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGoohaZmy9SK-Zg3cwPIpQjVjcLzNvj9AlLM_X9L1dQUJ2vA/viewform, podając między innymi powód swojej nieobecności.