Włocławek, WSD: Spotkanie formacyjne organistów

22 października 2024 r.

Włocławek, WSD: Spotkanie formacyjne organistów

Diecezjalna Komisja ds. Muzyki Kościelnej organizuje spotkanie formacyjno-szkoleniowe dla muzyków kościelnych diecezji włocławskiej. Spotkanie to jest obowiązkowym, stałym elementem formacji organistów, w których wszyscy chcemy mieć nie tylko dobrych muzyków, ale i świadków wiary.

W związku z tym zwracam się z zaproszeniem i prośbą o zadbanie, by posługujący muzycznie w parafii wzięli udział w zjeździe 16 listopada (sobota) w Wyższym Seminarium Duchownym we Włocławku.

Koszty udziału w spotkaniu pokrywa parafia (100 zł). Proszę o potwierdzenie udziału przez organistkę/organistę lub osobiście pod numerem telefonu 604 846 636 lub mailowo: muzyka.diecezja.wloclawek@gmail.com do dnia 12 listopada.

Ks. Marcin Ziółkowski
Wiceprzewodniczący Diecezjalnej Komisji ds. Muzyki Kościelnej