Transmisje Mszy św. z sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach (zapowiedź)

4 października 2021 r.

Diecezja włocławska zaproszona została do delegowania kapłanów mających sprawować niedzielną Mszę św. transmitowaną przez TVP 1 o godz. 7.00 z sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Przez cztery niedziele października Msze św. sprawować będą kapłani reprezentujący diecezję:

3 października – ks. kan. dr hab. Waldemar Karasiński, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Lubrańcu;
10 października – ks. dr Rafał Zieliński, proboszcz parafii bł. Michała Kozala BM w Lipnie;
17 października – ks. prał. dr hab. Tadeusz Lewandowski, proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Obrowie;
31 października – ks. Janusz Kowalski, kustosz Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. S. Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich.

ks. Artur Niemira, kanclerz Kurii