Licheń: Maryjny Kongres Eucharystyczny dla szafarzy Komunii Świętej (zaproszenie)

11 października 2024 r., Zdjęcie: ks. JG

15-16 listopada 2024 roku w Licheniu w Domu Pielgrzyma Betlejem odbędzie się Maryjny Kongres Eucharystyczny dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej z diecezji włocławskiej.

Rozpoczęcie w piątek 15.11.2024 r. o godz. 18:00  (recepcja czynna od 17:15.). Zakończenie w sobotę  16.11.2024 r. o godz. 18:00.

Podczas spotkania każdy szafarz otrzyma ozdobny sznur z Krzyżem – oficjalny symbol Nadzwyczajnego Szafarza Komunii Świętej Diecezji Włocławskiej.

Kongres ma charakter formacyjny, dlatego obecność jest obowiązkowa. Ze względu na zamówienia posiłków i noclegów oraz płatności z tym związane prosimy o wcześniejszy kontakt celem zgłoszenia obecności. Usprawiedliwienia nieobecności w formie pisemnej lub telefonicznej prosimy zgłaszać do dnia 5.11.2024 r. pod numerem tel. 518 014 513.

Koszt związane z uczestnictwem w kongresie ponosi parafia. Szafarze, biorący nocleg, płacą 270 zł (nocleg, 1 x śniadanie, 1 x obiad, 2 x kolacja, kawa i ciasto oraz koszty organizacyjne). Koszt bez noclegu wynosi 180 zł.

Prosimy o zabranie alby.

ks. Dariusz Fabisiak