Kłodawa: pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Świnic Warckich i Głogowca

14 czerwca 2022 r.

Kłodawa: pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Świnic Warckich i Głogowca

14 czerwca dzieci pierwszokomunijne z parafii Wniebowzięcia NMP w Kłodawie, wraz z rodzicami, pod opieką ks. prał. Jerzego Dylewskiego, Natalii Gaj oraz Katarzyny Mieleszczuk, wzięły udział w parafialnej pielgrzymce do Sanktuarium Urodzin i Chrztu św. Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich.

Pielgrzymi uczestniczyli we Mszy św. sprawowanej przez ks. Dylewskiego. Dzieci wraz z rodzicami dziękowały Bogu przed obrazem Jezusa Miłosiernego za dar przyjęcia pierwszej Komunii Świętej.

Po Eucharystii  wszyscy udali się  do domu rodzinnego św. s. Faustyny, w Głogowcu, gdzie s. Tymotea przybliżyła obecnym historie z życia Apostołki Bożego Miłosierdzia. Na podwórku za domem rodzinnym świętej miała miejsce wspólna agapa.

Zwieńczeniem pobytu w Głogowcu była wspólna Koronka do Bożego Miłosierdzia.