Siniarzewo: Adoracja w ramach wieczystej adoracji w diecezji

12 września 2024 r., Tekst i zdjęcia: ks. Julian Głowacki

Siniarzewo: Adoracja w ramach wieczystej adoracji w diecezji

Całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu rozpoczęli parafianie w Siniarzewie sprawowaniem Mszy Świętej i rozważaniem tajemnic światła Różańca świętego. Do godz. 18.00 dyżury mają mieszkańcy poszczególnych miejscowości według ustalonej wcześniej kolejności. Do świątyni przychodzą także uczniowie pobliskiej Szkoły Podstawowej im. José Sáncheza del Rio w Siniarzewie.

W południe siniarzewscy parafianie będą odmawiać modlitwę Anioł Pański, a w godzinie miłosierdzia będą modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia. Nabożeństwo zakończenia całodziennej adoracji rozpocznie się o godz. 17.30, a po nim sprawowana będzie Msza Święta.

Całodzienna adoracja w Siniarzewie odbywa się w ramach wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w diecezji włocławskiej, w wyznaczonej kolejności.