SPOTKANIA REJONOWE I REKOLEKCJE

Terminy najbliższych spotkań rejonowych dla katechetów

Włocławek 29 sierpnia (pon.) 2022r. g. 10.00 Katedra (liturgia słowa: par. Ciechocinek); konferencja w Auli bł. kard. Stefana Wyszyńskiego WSD

Konin 29 sierpnia (sob.) 2022r. g. 15.00 kościół św. Maksymiliana w Koninie (liturgia słowa: par. św. Faustyny w Koninie), konferencja w auli AKW

Zduńska Wola 30 sierpnia (wt.) 2022r.  g. 10.00 WNMP w Zduńskiej Woli (liturgia słowa: par. św. Pawła w Zduńskiej Woli); konferencja w Ośrodku św. Maksymiliana.
 
 

Terminy najbliższych rekolekcji dla katechetów świeckich

Po dwuletniej przerwie, zapraszamy do zgłaszania się na tegoroczne rekolekcje dla katechetów świeckich. 

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Włocławskiej przypomina, iż każdy nauczyciel religii w naszej diecezji, zobowiązany jest do udziału w rekolekcjach dla katechetów świeckich w systemie dwuletnim.

Tegoroczne rekolekcje odbędą się w dniach 26-28 czerwca 2022r. w Licheniu Starym. Zdecydowaliśmy się skrócić czas trwania rekolekcji, by ograniczyć koszty. Jednocześnie każdy katecheta, który zgłosi sie do udziału w rekolekcjach, zobowiązany jest do pełnego uczestnictwa we wszystkich dniach i punktach programu rekolekcji, bez możlliwości zwalniania się, itp. 

Każdy katecheta zgłasza swój udział drogą internetową, wypełniając formularz pod linkiem - do 5 czerwca 2022r.

Zjazd na rekolekcje 26 czerwca (niedziela) do godziny 16:00. Rozpoczęcie rekolekcji wspólną Mszą Świętą. Szczegółowy plan i miejsce spotkań rekolekcji, zostanie przesłany na maile. Koszt uczestnictwa - 300 zł (opłata w dniu zjazdu w recepcji Domu Pielgrzyma "ARKA"). Uczestników prosimy o przywiezienie ze sobą instrumentów. Przed rekolekcjami na maila zostanie przesłany do Państwa teksty modlitwy brewiarzowej, którzy należy wydrukować i zabrać ze sobą do Lichenia. 

Jeśli katecheta, który jest zobowiązany do udziału w rekolekcjach, z jakiegoś powodu nie może w nich uczestniczyć w tym roku, wypełnia formularz pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1Fs2lE1R4OGIvFs7CsGTkXtFEj5tzAhUinF6YWwkLAvc/edit, podając między innymi powód swojej nieobecności.