Diecezjalna pielgrzymka do Rzymu na Rok Jubileuszowy 2025

11 września 2024 r.

Diecezjalna pielgrzymka do Rzymu na Rok Jubileuszowy 2025

W związku ze zbliżającym się Rokiem Jubileuszowym  Biskup Włocławski Krzysztof Wętkowski zachęca wspólnoty parafialne diecezji włocławskiej do wzięcia udziału w diecezjalnej pielgrzymce do Rzymu w 2025 r. Diecezja włocławska przeżywać będzie centralne uroczystości 30 września 2025 r. Uroczystej Mszy Św. przewodniczyć będzie Jego Eminencja Ks. Kard. Robert Sarah. Dzień później tj. 1 października będzie możliwość wzięcia udziału w tradycyjnej środowej audiencji z Ojcem Świętym. Z tej okazji Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne Caritas przygotowało kilka ofert wyjazdowych dla wspólnot parafialnych.  Szczegóły podane są w załącznikach. Jest również możliwość skorzystania z innych ofert biur podróży. Celem jest wspólne świętowanie Roku Jubileuszowego 30 września w Rzymie.

ks. Adam Zieliński
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego