Kramsk: „Przedsionek Lednica”

19 maja 2019 r.

Kramsk: „Przedsionek Lednica”

Już po raz kolejny, dzięki ks. Przemysławowi Pankowskiemu, wikariuszowi kramskiej wspólnoty parafialnej, w minioną sobotę, 18 maja, odbył się „Przedsionek Lednica”, gdzie młodzież mogła poznać nie tylko tańce lednickie, ale także duchowo przygotować się do spotkania na Polach Lednickich, które już niebawem, bo 1 czerwca.

Warto nadmienić, iż w spotkaniu uczestniczyła również młodzież spoza Kramska, a mianowicie: z parafii św. Bartłomieja w Osieku Wielkim (wraz z ks. Tobiaszem Winnickim), z parafii św. Maksymiliana w Koninie (z ks. Kamilem Jakubowskim oraz ks. Bogusławem Laskowskim), a także z parafii św. Marii Magdaleny (z ks. Mateuszem Kamińskim).

Momentem kulminacyjnym spotkania była adoracja Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie.

Lednickie spotkanie zakończyła wspólna agapa.