Koncert chrześcijańskiej muzyki rap we Włocławku


1 grudnia 2017 r.

Koncert chrześcijańskiej muzyki rap we Włocławku

5 grudnia br. o godz. 18:30 we włocławskim Browarze B na ulicy Bechiego odbędzie się koncert zespołu Rymcerze promujący w swej twórczości Rap o chrześcijańskich wartościach, na który zaproszona jest cała włocławska młodzież. Wstęp na koncert jest bezpłatny!
Zespół hip-hopowy „Rymcerze”, który tworzy dwóch przyjaciół raperów: Łukasz Bęś (pseudonim Bęsiu) i Yonatan Blank (pseudonim Dj Yonas) współpracujących razem od 2006 roku
Koncert jest podsumowaniem spotkań z młodzieżą zespołu w sześciu włocławskich szkołach w ramach projektu „Nie zmarnuj swojego życia”, który został objęty patronatem m.in. Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Miłujcie się!, księgarni Gloria24.pl, portalu wiara.pl.
Projekt ma charakter profilaktyczny i zawiera w sobie przesłanie do młodych, często pogubionych ludzi o radzeniu sobie z zagrożeniami wynikającymi z sięgania po łatwo dostępne w dzisiejszych czasach używki prowadzące do chorób, depresji, samotności, braku realizacji siebie, pasji, braku sensu życia itd. Koncert niesie przekaz życia w wolności od nałogów według wartości chrześcijańskich.
W organizacji tego ważnego wydarzenia we Włocławku brało udział wiele ludzi dobrej woli i instytucji, w tym:
   a) Urząd Miasta Włocławek z wydziałami: Edukacji, Kultury, promocji i komunikacji społecznej,
   b) Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Diecezji Włocławskiej,
   c) Parafia Najświętszego Serca Jezusowego, Księża Orioniści i wspólnota Tabita,
   d) Forum Ewangelizacji Diecezji Włocławskiej,
   e) Dyrektorzy Włocławskich Placówek Edukacyjnych.
 

Pliki do pobrania
Plakat