Kazimierz Biskupi: biskup diecezjalny spotkał się z uczestnikami Szkoły Maryi

1 października 2022 r., tekst: Lucyna Jaronek; foto: ks. MSz

Kazimierz Biskupi: biskup diecezjalny spotkał się z uczestnikami Szkoły Maryi

W pierwszą sobotę października biskup włocławski Krzysztof Wętkowski odwiedził uczestników Szkoły Maryi w Kazimierzu Biskupim.

Szkoła Maryi jest kilkuletnią formacją dla osób indywidualnych oraz wspólnot. Celem szkoły jest osobiste zbliżenie się do Boga, a w dalszej kolejności przekazywanie wiary poprzez ewangelizację.

Podczas spotkania z księdzem biskupem uczestnicy mieli okazję do zadawania pytań. Ksiądz biskup odpowiadał na każde pytanie oraz opowiedział o swojej historii na drodze kapłaństwa. Udzielił błogosławieństwa uczestnikom i obecnym dzieciom.

Podczas diecezjalnej sesji jesienno-zimowej uczestniczyło około 70 osób, głównie rodziny z dziećmi. Zapisy na kolejne sesje można znaleźć na Facebooku Szkoły lub pod numerem telefonu 661 648 300.