III Kongres Nowej Ewangelizacji Diecezji Włocławskiej (zapowiedź)

26 września 2018 r.

III Kongres Nowej Ewangelizacji Diecezji Włocławskiej (zapowiedź)

W dniu 13 października 2018 r. w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Licheniu będzie miał miejsce III Kongres Nowej Ewangelizacji Diecezji Włocławskiej poświęcony tematowi „Jedność wspólnot w dziele Nowej Ewangelizacji”.

Spotkanie zaadresowane jest do wszystkich, którym leży na sercu ewangelizacja, w szczególności zaś do wspólnot działających przy parafiach naszej diecezji, kapłanów, katechetów i osób życia konsekrowanego.

Zapisy: bit.ly/3Forum_NE oraz pod numerami telefonów 663-250-700 lub 502-684-259.
Adres wydarzenia: fb.com/events/993670467489500/.

Wpisowe na pokrycie kosztów materiałów, obiadów, kafeterii i organizacji kongresu wynosi 30 zł.

Przebieg wydarzenia: Kongres rozpocznie się o godzinie 9 rano rejestracją w domu pielgrzyma „Betlejem”, a całość zakończy Msza Św. o godz. 16:30 w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej. W ramach całodniowego spotkania przewidziane są prelekcje zaproszonych gości, modlitwa, dzielenie się uczestników kongresu w grupach odnośnie poruszanych tematów.

Organizatorzy: Forum Nowej Ewangelizacji Diecezji Włocławskiejoraz Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezji Włocławskiej