Grzegorzew: 60-lecie kapłaństwa ks. Michała Pietrzaka

25 czerwca 2022 r., tekst i foto: al. DC

Grzegorzew: 60-lecie kapłaństwa ks. Michała Pietrzaka

W uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, 24 czerwca, podczas Eucharystii o godz. 17.00, parafia Wniebowzięcia NMP w Grzegorzewie przeżywała jubileusz 60-lecia kapłaństwa ks. prał. Michała Pietrzaka.

Mszy św. przewodniczył ks. dr Jakub Ziemski, wikariusz parafii. Eucharystia zgromadziła przedstawicieli grup parafialnych oraz miejscową wspólnotę, która dziękowała Bogu za długoletnią służbę kapłańską księdza jubilata dla parafii, w której spędził już blisko 19 lat, w tym w latach 2003-2012 posługując jako proboszcz.

Po Mszy św. w imieniu prezbiterów przemówili ks. dr Jakub Ziemski oraz ks. kan. Krzysztof Pietryga - proboszcz parafii. Następnie życzenia złożyli przedstawiciele grup parafialnych.

Liturgiczne obchody zwieńczyło wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.