Turek: Wyjazd ministrantów do Krakowa
Data publikacji: poniedziałek, 24-02-2025 | dodał: Tekst: ks. Mateusz Michalski
W dniach od 21 do 23 lutego br. grupa ministrantów z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Turku-Obrzębinie udała się do byłej stolicy Polski - Krakowa.
Wyjazd odbył się jako podziękowanie dla najgorliwszych ministrantów za ich coniedzielną, ale również codzienną służbę liturgiczną.
Wśród odwiedzonych miejsc znalazły się: Kalwaria Zebrzydowska, Centrum Jana Pawła II, sanktuarium Miłosierdzia Bożego i św. Faustyny w Krakowie-Łagiewnikach. Nie zabrakło również wizyty na Starym Mieście w Krakowie.
Ministranci mieli także możliwość skorzystania z parku wodnego, sali zabaw GoJump! oraz z parku zabaw laserem.
Pozostałe aktualności
06.06.2026
03.06.2026
25.05.2026
18.05.2026















