FISHMOB w parafii Kramsk (zaproszenie)
2017-05-19

Parafia św. Stanisława BM w Kramsku zaprasza młodzież wraz z duszpasterzami na wydarzenie, jakim będzie: Fishmob - Kramsk tańczy dla św. Jana Pawła II. Spotkanie odbędzie się 27 maja br. o godz. 18:00 na placu ogrodowym przy kościele.

Każdego roku tłumy ludzi spotykają się na placach i ulicach miast, aby wspólnie – tańcem i muzyką – wychwalać Pana. Świętując, chcemy zaznaczyć naszą pamięć o Janie Pawle II. Błogosławił dziełu LEDNICA2000 od samego początku, dlatego data akcji FISHMOB jest zawsze bliska dniu rocznicy jego urodzin – 18 maja. Tańczyć będziemy do utworów Siewców Lednicy takich jak: „Nie Lękajcie się”, „Tak, tak Panie” oraz wielu innych.

Nie zabraknie również modlitwy uwielbienia przy adoracji Najświętszego Sakramentu. Całość zakończy się wspólnym Apelem Jasnogórskim ok. godz. 21.00. Oprócz strawy duchowej, będzie przygotowane posilenie dla ciała.

ks. Przemysław Pankowski

Zobacz inne aktualności z grupy KOMUNIKATY