Zmarł ks. Marek Raszewski, proboszcz parafii Chrystusa Króla w Rózinowie (AKTUALIZACJA)

10 lipca 2022 r.

10 lipca zmarł nagle ks. dr Marek Raszewski, biblista, wykładowca Studium Teologii w Koninie, proboszcz parafii Chrystusa Króla we Włocławku Rózinowie. Przeżył lat 51 (w kapłaństwie 25).

Msza św. żałobna pod przewodnictwem ks. bp. Wiesława Meringa sprawowana będzie w kościele parafialnym w Rózinowie, we wtorek, 12 lipca, o godz. 16.00.

Pogrzeb odbędzie się w środę, 13 lipca, w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turku. Msza św. pod przewodnictwem ks. bp. Wiesława Meringa rozpocznie się o godz. 11.00. Po Eucharystii zmarły kapłan spocznie na miejscowym cmentarzu komunalnym.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie