Nominacje i zmiany personalne - czerwiec (aktualizacja)


12 czerwca 2019 r.

Ks. bp Wiesław Mering podjął następujące decyzje personalne:
 
 
Z dniem 8.06.2019 r.
ks. Ignacy Myszyński – zwolniony z funkcji proboszcza par. Połajewo
ks. Waldemar Kowal – zwolniony z funkcji wikariusza par. św. Barbary w Turku, mianowany proboszczem par. Połajewo
 
Z dniem 10.06.2019 r.
ks. Aleksander Rybczyński – mianowany Kanonikiem Honorowym Kapituły Kolegiaty Uniejowskiej
 
Z dniem 11.06.2019 r.
ks. Tomasz Król – mianowany Kapelanem OSP Gminy Choceń