Spotkanie Dekanalnych Duszpasterzy Młodzieży

9 marca 2019 r

Duszpasterstwo młodzieży diecezji włocławskiej organizuje w sobotę, 9 marca 2019 r., w gmachu Muzeum Diecezjalnego we Włocławku (Plac Kopernika 3), spotkanie dekanalnych duszpasterzy młodzieży.

Początek spotkania o godzinie 10.00. W programie wspólna modlitwa brewiarzowa (modlitwa w ciągu dnia) oraz szkolenie na temat prewencji ochrony dzieci i młodzieży, które poprowadzi ks. dr Piotr Stolecki, delegat Biskupa Włocławskiego ds. ochrony dzieci i młodzieży, spotkanie z ks. Rafałem Krauze MIC nt. Młodzieżowej Grupy Ewangelizacyjnej „Elo” z Lichenia oraz omówienie wydarzeń bieżących związanych z duszpasterstwem młodzieży w diecezji włocławskiej.

Ze względu na szczególnie ważne informacje prosimy wszystkich Przewielebnych Księży o obecność!

Spotkanie zakończy się około godziny 12.00.

ks. Przemysław Pilarski

Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży